КГБ - WRESTLING SHOW UKRAINE - Клуб Гладиаторских Боев
Контакты
Для заказа шоу, вопросам по участию в составе КГБ, работе школ реслинга в Симферополе и Харькове используйте следующие контакты:

телефонКрым: +7 978 7705441

Вконтакте:
Киев: Пепси Коля
Харьков: Яков Сцукобайт
Симферополь: Ян Спартак

Авторизация
КГБ в социальных сетях
25.05.2013 Пепси-Коля в Чернигове на про-рестлинг шоу!
Клуб гладіаторських боїв, або КГБ - організація, яку утворили бійці з Харкова та Криму ще в 2011 році. Без неї не обходиться практично жодне реслінг-шоу на теренах нашої батьківщини. Останнє відбулося на Одещині та було приурочене до Дня Перемоги. Впродовж цих змагань відзначився наш земляк Віталій КОВАЛЬОВ, більше відомий у колах рестлерів, як Пепсі Коля.

На перший погляд протистояння спортсменів виглядають, як звичайний мордобій. Та якщо придивитися краще, стає цілком зрозуміло, що реслінг - це поєднання декількох видів бойових мистецтв. Віталій Ковальов говорить, що це сукупність усіх видів спорту. «Там полностью используются все удары и все броски. Разрешено все. В реслинге как бы нет особых правил,» - пояснює спортсмен. В той же час, обухівський рестслер зізнається, що запорукою свого успіху вважає саме заняття боксом. Вони допомагають Віталію досягати найвищих результатів.
Реслінг - не лише вміння володіти різними бойовими практиками. Гладіаторам потрібно ще й перетворити подібні турніри на видовищні дійства. У цій справі не завадить ні акторська майстерність, ні гра на публіку.
Відсутність будь-яких правил на ринзі - не єдина ліберальна особливість реслінг-шоу. У таких баталіях можуть зійтись суперники різних вікових груп, вагових категорій та навіть статей. Окрім адреналіну та безмежної жаги до перемоги у реслтінгістів є й інший стимул для участі у подібних шоу - це грошова винагорода.
Кидки, удари та інші прийоми - результат злагодженої роботи та активних тренувань обох суперників. Початківцям Віталій радить утриматися від повторення будь-яких трюків спортсменів-рестлінгістів, адже ризик травмуватися дуже великий. Ще одна обов’язкова умова - це досягнення 18-річного віку.
У найближчих планах обухівського гладіатора взяти участь у Чернігівському реслінг-турнірі, що відбудеться наприкінці травня. Туди, окрім українських бійців, з’їдуться ще й спортсмени з Білорусії.  • ВКонтакте
  • Facebook